KAMENNÁ PRODEJNA
kamenná prodejna - ITAL FOOD Satalice

 

Po - Ne: 9:00 - 21:00_________Vinořská 79, Satalice_________facebook.com/ItalianFood.czSo -

E-shop Italianfood.cz navazuje na úspěšnou kamennou prodejnu italských specialit a vín,
satalický ITAL FOOD.

Naším cílem je přiblížit Vám, drahým zákazníkům, italskou kuchyni v plné kráse. Soustředíme se na tu nejlepší kvalitu a zaručenou čerstvost našich produktů, abyste odcházeli vždy plně spokojeni. S italskou kuchyní máme dlouholeté zkušenosti, především pak díky provozu úspěšné italské restaurace. Můžeme si tak dovolit přebrat mezi obrovským množstvím italských produktů a nabídnout Vám jen ty nejkvalitnější a nejchutnější.

Zaměřujeme se především na italské potraviny, suroviny a vína. Vína nabízíme nejen italská, můžete si vybrat i ze široké nabídky českých vín. Specialitou je pak naše stálá nabídka 12 druhů moravských stáčených vín. Zastavte se v Satalicích a ochutnejte je přímo na prodejně.

Denně pro Vás pečeme čerstvé pečivo. Přijďte ochutnat křupavou bagetu, několik druhů ciabatty, chléb, kaiserku nebo sladké pečivo

V prodejně se o vás postará milý personál, který má s víny a italským jídlem bohaté zkušenosti.
Naše produkty Vám před koupí samozřejmě rádi nabídneme k ochutnání, abyste si mohli být jisti, že si domů odnášíte jen to, co Vám opravdu chutná. Při výběru dobře poradíme a zaručíme pohodovou atmosféru tak, abyste se necítili jako v obchodě, ale jako byste zrovna vybírali v domácí spíži.

Vinořská 79                          
Satalice, Praha 9
190 15

tel.:   724 905 875
email: info@italianfood.cz
facebook.com/italianfood.cz

Zvětšit mapu